Szukaj :

Wybierz język : Polski  English
facebook instagram

Firma prowadzi politykę ustawicznego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników notując wraz z rozwojem firmy stały wzrost zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu w Oddziałach ( Dabrowa Górnicza, Warszawa, Łódź, Poznań, Toruń, Szczecin ) potrzebujemy

Doradców
techniczno – handlowych

Połączenie funkcji menedżerskich z fachową wiedzą dotyczącą specyfiki produktów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

                               Obowiązki:
• doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę,
• identyfikacja i kreowanie potrzeb klientów w zakresie nowoczesnych rozwiązań pakowania produktów w przemyśle,
• techniczna analiza zapytań klientów i przygotowywanie odpowiedzi ofertowych,
• uczestnictwo w imprezach wspierających sprzedaż,

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie
• bardzo dobra organizacja pracy,
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• znajomość pakietu MS Office,
• dobra współpraca w zespole,
• wysoka kultura osobista.
Mile widziane:
• doświadczenie w sprzedaży opakowań

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę
• pracę z młodym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwości rozwoju m.in. przez program szkoleń
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiągnięć,
• satysfakcję z rozwiązywania problemów i wdrożenia swoich koncepcji
• przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
Zainteresowanych prosimy o kontakt: Office@star-pak.pl
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!